-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
електрогенератор дизельний
Тендер Prozorro UA-2022-12-20-019601-a
електрогенератор дизельний
Торги не відбулися
3 132 304.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 7 300.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 7 300.00 UAH
Номер:
de9b020eaaac43c09b7133be790f5c36
Внутрішній номер закупівлі:
16359088
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-20-019601-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49602, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Губаренко Вікторія 380567931985 v.gubarenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 132 304.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.12.2022 16:33 - 25.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2022 16:33 - 28.12.2022 19:00
Аукціон:
29.12.2022 15:28 - 29.12.2022 15:51
Період кваліфікації:
29.12.2022 15:51 - 12.01.2023 13:17
Тендерна документація
- Лот №1 ₴1 690 000.00 Лот 1. Електрогенератори дизельні
- Лот №2 ₴1 442 304.00 Лот 2. Електрогенератори дизельні