-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Придбання електричної енергії на 2023 рік
Тендер Prozorro UA-2022-12-20-011626-a
Завершена
1 118 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 186.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 186.00 UAH
Номер:
4e70226c1142484284ed81f769e022ed
Внутрішній номер закупівлі:
16351141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-20-011626-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44474482
-
Адреса:
08298, Україна, Київська область, селище міського типу Коцюбинське, вул.Доківська, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Фещенко +380961611809 ksr.zakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 118 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.12.2022 13:37 - 25.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2022 13:37 - 28.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
28.12.2022 00:00 - 28.12.2022 13:57
Період завантаження договору:
03.01.2023 00:00 - 13.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 118 600.00 Придбання електричної енергії на 2023 рік