-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-12-20-005733-a
на 2023 рік
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
Номер:
e05023319c5d434aad35077e2ebf5bcc
Внутрішній номер закупівлі:
16345339
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-20-005733-a
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00718507
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Іванова, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нежурко Юлія Іванівна +380612260963 labor_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.12.2022 11:05 - 25.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2022 11:05 - 28.12.2022 10:00
Аукціон:
29.12.2022 13:00 - 29.12.2022 13:29
Період кваліфікації:
29.12.2022 13:29 - 29.12.2022 15:22
Період завантаження договору:
04.01.2023 00:00 - 14.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 Електрична енергія