-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи (буряк, морква, цибуля, перець овочевий, помідори тепличні, помідори ґрунтові, огірки тепличні, огірки ґрунтові, капуста середня та пізня, кріп, петрушка листя, лимон, банани, яблука).
Тендер Prozorro UA-2022-12-19-017479-a
Торги відмінено
2 317 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 170.00 UAH
мін. крок: 1% або 23 170.00 UAH
Номер:
f98861d2ed0741b3b9cb976321946583
Внутрішній номер закупівлі:
16333628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-19-017479-a
Замовник:
ЛЬОТНА АКАДЕМІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37939527
-
Адреса:
25005, Україна, Кіровоградська область, м.Кропивницький, вул. Чобану Степана, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Артишкова +380954679945 artyana177@gmail.com http://www.glau.kr.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 317 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.12.2022 15:46 - 29.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2022 15:46 - 01.01.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
e6651d50282f43c8a1d4e3032dbac596
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі встановлено, що помилково внесено дану закупівлю, яка необхідна для потреб Замовника в 2023 році, у план 2022 року.
Період оскарження:
21.12.2022 13:19 - 01.01.2023 00:00
Дата опублікування:
21.12.2022 13:19
Дата виконання:
01.01.2023 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 317 000.00 Овочі, фрукти та горіхи (буряк, морква, цибуля, перець овочевий, помідори тепличні, помідори ґрунтові, огірки тепличні, огірки ґрунтові, капуста середня та пізня, кріп, петрушка листя, лимон, банани, яблука).