-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Охоронні послуги
Тендер Prozorro UA-2022-12-19-007979-a
Завершена
499 320.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 108.60 UAH
мін. крок: 0% або 108.60 UAH
Номер:
80ff112998984a408dd05adbb11b7800
Внутрішній номер закупівлі:
16324204
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-19-007979-a
Замовник:
Управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44231052
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Івана Франка,20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Знак Христина Любомирівна +380324422086 kultura_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
499 320.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.12.2022 11:54 - 24.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2022 11:54 - 27.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
27.12.2022 00:03 - 28.12.2022 19:06
Період завантаження договору:
03.01.2023 00:00 - 13.01.2023 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴94 920.00 Централізована охорона майна на Об'єктах Замовника
- Лот №2 ₴22 680.00 Спостереження за ручними системами тривожної сигналізації, що встановлені на об'єктах Замовника
- Лот №3 ₴21 720.00 Цілодобове спостереження та технічне обслуговування за установкою пожежної автоматики, встановленої на об'єктах Замовника
- Лот №4 ₴360 000.00 Послуги з охорони території та приміщень