-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2018-01-09-000529-b
Торги не відбулися
1 048 988.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 245.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 245.00 UAH
Номер:
8ffb1470dd324c60af63a2fb6476d13d
Внутрішній номер закупівлі:
1631700
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-09-000529-b
Замовник:
Лиманський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
×
-
Код ЄДРПОУ:
34064397
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, місто Лиман, вулиця Костянтина Гасієва 36 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алєксандрова Тетяна Олександрівна +380626126696 34064397@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 048 988.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 245.00 UAH
Період уточнення:
09.01.2018 16:59 - 21.01.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
09.01.2018 16:59 - 31.01.2018 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
106313 метри кубічні
Період постачання
05.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
84404, Україна, Донецька область, м. Лиман, вул. Костянтина Гасієва, 36 "А"
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Початкова пропозиція
1 011 036.63 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 011 036.63 UAH з ПДВ
Документи
55
Скарги
0