-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання громадської вбиральні
Тендер Prozorro UA-2022-12-16-017066-a
Торги відмінено
1 180 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 900.00 UAH
Номер:
e688cf1d0a34402b9272105667a5d740
Внутрішній номер закупівлі:
16311487
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-16-017066-a
Замовник:
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04357466
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., місто Бурштин, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рибчук Ірина 380675832315 br-mradaek@ukr.net http://burshtyn-rada.if.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 180 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.12.2022 21:09 - 21.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2022 21:09 - 24.12.2022 23:00
Період кваліфікації:
24.12.2022 23:01 - 26.12.2022 10:21
Період завантаження договору:
01.01.2023 00:00 - 11.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
2b571a7bee8145f789d71c5ef2544f0d
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Рішення уо
Період оскарження:
02.02.2023 10:39 - 13.02.2023 00:00
Дата опублікування:
02.02.2023 10:39
Дата виконання:
13.02.2023 00:04
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 180 000.00 Лот 1.