-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Тендер Prozorro UA-2018-01-15-000577-c
борошно пшеничне вищого ґатунку, борошно пшеничне першого ґатунку, крупа кукурудзяна, крупа пшенична, крупа ячна, крупа перлова, крупа гречана, пшоно шліфоване, рис круглозернистий шліфований
Торги не відбулися
503 205.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 503.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 503.00 UAH
Номер:
1aaf9ac40377457aaf607854d5a9ac10
Внутрішній номер закупівлі:
1630273
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-15-000577-c
Замовник:
КЗ Херсонської обласної ради "Каїрський психоневрологічний будинок інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770185
-
Адреса:
74612, Україна, Херсонська область, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Садиков Михайло Булатович +380554441083 kdom_inter@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
503 205.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
503.00 UAH
Період уточнення:
15.01.2018 15:02 - 21.01.2018 15:07
Період прийому пропозицій:
15.01.2018 15:02 - 31.01.2018 15:07
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
борошно пшеничне вищого ґатунку
Кількість
22000 кілограм
Період постачання
19.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
На карті
борошно пшеничне першого ґатунку
Кількість
20000 кілограм
Період постачання
19.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
На карті
крупа кукурудзяна
Кількість
500 кілограм
Період постачання
19.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
На карті
крупа пшенична
Кількість
450 кілограм
Період постачання
19.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
На карті
крупа ячна
Кількість
450 кілограм
Період постачання
19.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
На карті
крупа перлова
Кількість
900 кілограм
Період постачання
19.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
На карті
крупа гречана
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
19.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
На карті
пшоно шліфоване
Кількість
1382 кілограм
Період постачання
19.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
На карті
рис круглозернистий шліфований
Кількість
650 кілограм
Період постачання
19.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Андрієць Вікторія Юріївна 380952770423, 380952770423,380952775666 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Початкова пропозиція
399 309.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
399 309.60 UAH з ПДВ
Документи
32
Скарги
0