• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Розміщення інформації в засобах масової інформації - 79810000-5

Необхідні умови та технічні характеристики зазначені у Додатку до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (з особливостями) “ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ЗАКУПІВЛІ». Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: з організаційних питань Наталія Соляннік, менеджер управління публічних закупівель Департаменту закупівель Національного банку України телефон: (044) 253-98-08, (050) 043-25-53, електронна адреса: Nataliia.Solianyk@bank.gov.ua; з технічних питань: Світлана Здрилюк, головний фахівець управління розвитку інтернет-каналів та комунікаційного забезпечення Департаменту комунікацій телефон: (050) 567-25-03 електронна адреса: Svitlana.Zdryliuk@bank.gov.ua. Перелік документів, які передбачені документацією та повинні бути завантажені учасником у складі пропозиції, наведений в Додатку 2 до документації. Місце надання послуг: розміщення інформації в засобах масової інформації. Строк надання послуг: послуги надаються протягом 2023 року. Умови оплати: оплата здійснюється за фактично надані послуги протягом 10 (десяти) робочих днів від дати підписання уповноваженими особами Сторін Акта про приймання-передавання наданих послуг.

Торги не відбулися

19 080.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 100.00 UAH
Номер: 4c07b265eb454c30899b8585ea736e7b
Внутрішній номер закупівлі: 16291583
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-15-022721-a   
Замовник: Національний Банк України
Контактна особа: Наталія Соляннік +380442539808, +380500432553 nataliia.solianyk@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79810000-5 Друкарські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 19 080.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 100.00 UAH
Період уточнення: 15.12.2022 17:27 - 21.12.2022 11:00
Період прийому пропозицій: 21.12.2022 21:00 - 26.12.2022 11:00
Аукціон: з 27.12.2022 11:23
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
“Розміщення інформації в засобах масової інформації - 79810000-5”
Код ДК 021:2015: 79810000-5 Друкарські послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання Відповідно до документації