-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для лапароскопічних операцій (лапароскопічне обладнання з комплектуючими)
Тендер Prozorro UA-2017-12-26-000697-a
495000
Завершена
495 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a046002e93b14b52937fcd98efc63197
Внутрішній номер закупівлі:
1627015
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-26-000697-a
Замовник:
КУМРР Монастириське районне територіальне медичне об'єднання
×
-
Код ЄДРПОУ:
36338715
-
Адреса:
48300, Україна, Тернопільська область, місто Монастириська, вулиця Шевченка
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гуйтин Тетяна Михайлівна +380355521609 monastrtmo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33164000-7 Обладнання для лапароскопічних операційАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Так як двічі було відмінено тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації . Головним критерієм повинна бути економічно-вигідна цінова пропозиція.. Придбання лапароскопічного обладнання для проведення міні інвазивних операцій в хірургії, акушер-гінекології та ендоскопії зробить проведення хірургічних втручань якіснішими, при лапароскопії відновний процес проходить значно швидше. А це означає, що вже за пять - шість годин пацієнт буде в стані самостійно пересуватися і обслуговувати себе.
Очікувана вартість:
495 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для лапароскопічних операцій ( лапароскопічне обладнання з комплектуючими)
Кількість
1 штуки
Період постачання
28.12.2017 - 31.01.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Притула Світлана Володимирівна
Оскарження: 11.01.2018 15:26 - 22.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2630309288
-
Контактна особа:
Притула Світлана Володимирівна 0432554328 endodim@ukr.net
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Тиврівський район, м. Гнівань, вул. Терешкової, буд.13, кв.41
Оскарження: 11.01.2018 15:26 - 22.01.2018 00:00
Ціна пропозиції
441 470.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.01.2018 15:29
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
9a55d09a4b084a3d805ce96c1d38aece
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-26-000697-a-b1
Постачальник:
Притула Світлана Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2630309288
-
Контактна особа:
Притула Світлана Володимирівна 0432554328 endodim@ukr.net
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Тиврівський район, м. Гнівань, вул. Терешкової, буд.13, кв.41
Номер договору:
6/18
Сума договору:
441 470.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
30.01.2018 00:00
Статус:
Підписаний