-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливо-мастильні матеріали
Тендер Prozorro UA-2018-01-16-000059-c
Торги не відбулися
1 082 550.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 412.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 412.75 UAH
Номер:
8c6d445876ac4fb4a0ace8ad620d6931
Внутрішній номер закупівлі:
1626889
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-16-000059-c
Замовник:
Відділ освіти Новосанжарської районної державної адміністрації Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145613
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михальчук Віталій Леонтійович 380958199156 newsan_osvita@ukr.net http://vo-newsan.ucoz.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 082 550.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 412.75 UAH
Період уточнення:
16.01.2018 08:34 - 21.01.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2018 08:34 - 31.01.2018 09:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин марки А-92
Кількість
6000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
39300, Україна, Полтавська область, Новосанжарський район, 39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, на АЗС учасника переможця
На карті
дизельне паливо
Кількість
33530 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
39300, Україна, Полтавська область, Новосанжарський район, 39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, на АЗС учасника переможця
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Спектр
×
-
Код ЄДРПОУ:
31040677
-
Контактна особа:
Лисенко Андрій Миколайович +380534431779 spektr1621@ukr.net
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, смт Нові Санжари, вул Геологічна 1
Початкова пропозиція
1 030 984.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 030 984.70 UAH з ПДВ
Документи
5
Скарги
0