-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-01-15-000706-c
Завершена
1 718 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
76806c08b439421f9ff6baa0fae1a541
Внутрішній номер закупівлі:
1625587
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-15-000706-c
Замовник:
КЗ "Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38456539
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, місто Іршава, ПРОВУЛОК ШЕВЧЕНКА , будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цогла Марина Юріївна +380976881965 irshava.cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
У звязку з тим, що Замовником було двічі відмінено тендер на закупівлю природного газу на 2018 рік через відсутність достатньої кількості учасників, уповноваженою особою прийнято рішення, у відповідності до статті 35 Закону України "Про публічні закупівлі", провести переговори з ТОВ "Закарпатгаз Збут" на предмет укладення договору про закупівлю природного газу на 2018 рік.
Очікувана вартість:
1 718 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
155385 метри кубічні
Період постачання
01.02.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Закарпатгаз Збут"
Оскарження: 15.01.2018 16:14 - 26.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39582749
-
Контактна особа:
Метенько Оксана Василівна (0312) 61-94-26
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Погорєлова 2
Оскарження: 15.01.2018 16:14 - 26.01.2018 00:00
Ціна пропозиції
1 718 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.01.2018 16:17
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
a32405990f4644c19011abaf0aa4416e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-15-000706-c-b1
Постачальник:
ТОВ "Закарпатгаз Збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39582749
-
Контактна особа:
Метенько Оксана Василівна (0312) 61-94-26
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Погорєлова 2
Номер договору:
41CBZKz499-18
Сума договору:
1 718 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
30.01.2018 00:00
Статус:
Підписаний