-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2022-12-14-009115-a
Завершена
10 035 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 100 355.00 UAH
мін. крок: 1% або 100 355.00 UAH
Номер:
2525793f50ae44c3bcaf364ba38cc69c
Внутрішній номер закупівлі:
16253180
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-14-009115-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36364624
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Пирогова, буд. 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Пірникоза +380432508473 buhmedkatastrof@gmail.com http://vinemd.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
10 035 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.12.2022 12:15 - 19.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2022 12:15 - 22.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
22.12.2022 00:01 - 23.12.2022 16:01
Період завантаження договору:
29.12.2022 00:00 - 08.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 035 500.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання