• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Вироби медичного призначення для індивідуального користування: Підгузки - труси для дорослих Seni ACTIVE NORMAL Large №30, код НК 024:2019/ 11239 — Підгузник для дорослих, номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 021-2015: 3375 1000-9 «Підгузки», виробництво ПОЛЬЩА

ОБГРУНТУВАННЯ: Закупівля визначеного товару проводиться відповідно до вимог законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Указу Президента України від 24.02.2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», розпоряджень КМУ від 24.02.2022 року №179-р «Про організацію функціонування єдиної державної системи цивільного захисту в умовах воєнного стану», від 24.02.2022 року №181-р «Питання запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні», у зв’язку з військовою агресією РФ проти України та широкомасштабного вторгнення в Україну збройних сил агресора, згідно Рішення головного розпорядника коштів, Богданівської сільської ради від 13 грудня 2022 року «Про внесення змін до Рішення №664-19/ VIII «Про бюджет Богданівської сільської територіальної громади на 2022 рік»», а також на підставі Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в країні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» та з врахуванням відповідних особливостей здійснення закупівлі, які зазначені в Постанові КМУ № 1178 ч.4 п. 13 Розділу І «Загальні положення»: «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником». Закупівля товару проводиться в зв’язку з виникнення нової (додаткової) потреби у товарі, яку Замовник не міг передбачити (Лист Мінекономіки від 03 вересня 2020 року № 3304-04/53972-06) та згідно рапорту відповідальної особи «Про виникнення невідкладної нагальної потреби у здійсненні закупівлі» у межах визначених потреб замовника для забезпечення належних умов для функціонування та безперебійної роботи закладу на території Павлоградського району під час дії воєнного стану. Таким чином, на підставі вищевикладеного, дану закупівлю слід вважати новим предметом договору і новим предметом закупівель. (Оплата товару за рахунок коштів місцевого бюджету (інші субвенції) Троїцької ОТГ).

Завершена

11 778.00 UAH без ПДВ
Номер: 8bcf1b83d40648f090e31be4c1cfca27
Внутрішній номер закупівлі: 16247195
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-14-003201-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БОГДАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Контактна особа: Буянова Олена Вікторівна +380958205551 pavlraicpmsd@gmail.com http://med.rda.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 11 778.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака: Українська Визвольна Війна

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки - труси для дорослих Seni ACTIVE NORMAL Large №30, код НК 024:2019/ 11239 — Підгузник для дорослих, номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 021-2015: 3375 1000-9 «Підгузки», виробництво ПОЛЬЩА
Код ДК 021:2015: 33751000-9 Підгузки
Кількість 390 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 51491, Україна, Дніпропетровська область, Павлоградський район, с. Троїцьке, вул. Шевченка, буд. 25-А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП «ЩЕРБАК В’ячеслав Вікторович»
Ціна пропозиції 11 778.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.12.2022 10:06
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b08de4fd3a294d459b52b26f58b33b4c
Ідентифікатор договору: UA-2022-12-14-003201-a-a1
Постачальник: ФОП «ЩЕРБАК В’ячеслав Вікторович»
Номер договору: № 305/2022
Сума договору: 11 778.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Підгузки - труси для дорослих Seni ACTIVE NORMAL Large №30, код НК 024:2019/ 11239 — Підгузник для дорослих, номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 021-2015: 3375 1000-9 «Підгузки», виробництво ПОЛЬЩА: 30.20000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.12.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 14.12.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Догов. скан Щербак Труси-підгузки Троїцьке.pdf
pdf
Прот. УО 440 Щербак Труси-підгузки Тр.pdf
pdf
Щербак 305 Підгузки труси Тр. 11778_00.pdf
p7s
sign.p7s