-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2022-12-13-021058-a
Закупівля на очікувану вартість
Завершена
760 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 600.00 UAH
Номер:
a6c7910a30d246018e24941f081ebe7d
Внутрішній номер закупівлі:
16241219
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-13-021058-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) - ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ №30 "МАЛЬВА" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23065835
-
Адреса:
51928, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, бульвар НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Духаніна +380668377472 tenderlife@ukr.net https://dnz30.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
760 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2022 17:13 - 18.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2022 17:13 - 21.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
21.12.2022 00:03 - 22.12.2022 13:28
Період завантаження договору:
28.12.2022 00:00 - 07.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴760 000.00 ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)