-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
код ДК 021:2015: 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (15811100-7 - Хліб) (Хліб пшеничний; Хліб житньо-пшеничний)
Тендер Prozorro UA-2022-12-13-019293-a
Джерело фінансування: доходи від власних надходжень. Закупівля товару здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням ОСОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178.
Завершена
557 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 788.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 788.50 UAH
Номер:
f4e0adb8569e458d90d34ba49b31dd5e
Внутрішній номер закупівлі:
16239446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-13-019293-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №2» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14233274
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця 1-го Травня 168б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Маркович +380979711440 lesyamarkovich17@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
557 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2022 16:20 - 18.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2022 16:20 - 21.12.2022 00:00
Аукціон:
21.12.2022 11:10 - 21.12.2022 11:45
Період кваліфікації:
21.12.2022 11:45 - 27.12.2022 16:56
Період завантаження договору:
02.01.2023 00:00 - 12.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴557 700.00 код ДК 021:2015: 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (15811100-7 - Хліб) (Хліб пшеничний; Хліб житньо-пшеничний)