• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

перетворювач напруги)

перетворювач напруги)

Торги не відбулися

65 298.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 330.00 UAH
Номер: 060022fb89354f009458b5c96c850b52
Внутрішній номер закупівлі: 16234403
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-13-014279-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Круть Євген Олегович 380567930542 E.Krut@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 65 298.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.12.2022 14:31 - 18.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 13.12.2022 14:31 - 21.12.2022 15:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴65 298.00 Лот 1.