-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги щодо страхування автотранспорту (Добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО)) за ДК 021:2015 66510000-8 "Страхові послуги" (66514110-0 - Послуги зі страхування транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2022-12-13-013779-a
Завершена
42 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 210.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 210.00 UAH
Номер:
107180b0cc0d45d0b24cbeefb6dd5853
Внутрішній номер закупівлі:
16233930
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-13-013779-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській
×
-
Код ЄДРПОУ:
40349068
-
Адреса:
79011, Україна, Львівська область, місто ЛЬвів, вулиця Д.Вітовського ,18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексин Наталія Андріївна +380322613710 oleksyn69@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
42 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.12.2022 14:20 - 18.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2022 14:20 - 21.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
21.12.2022 00:01 - 21.12.2022 13:49
Період завантаження договору:
27.12.2022 00:00 - 06.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴42 000.00 Послуги щодо страхування автотранспорту (Добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО)) за ДК 021:2015 66510000-8 "Страхові послуги" (66514110-0 - Послуги зі страхування транспортних засобів)