• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

«Управлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіями за кодом CPV за ДК 021:2015-72510000-3 (послуги з централізованого адміністрування мереж, інформаційних ресурсів та послуги технічної підтримки місцевих загальних судів Запорізької області)»

Завершена

1 250 121.60 UAH з ПДВ
Номер: 69dd5bd5c6534418bcbdd0f229e297a3
Внутрішній номер закупівлі: 1621634
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-12-000198-b   
Замовник: Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області
Контактна особа: Барабанова Наталія Олександрівна +380612330594 inbox@zp.court.gov.ua http://zp.court.gov.ua/tu08
Класифікатор ДК 021:2015: 72510000-3 Управлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіямиАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (із змінами та доповненнями), враховуючи, що теруправлінням було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, замовник має право застосувати переговорну процедуру закупівлі.
Очікувана вартість: 1 250 121.60 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Управлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіями за кодом CPV за ДК 021:2015-72510000-3 (послуги з централізованого адміністрування мереж, інформаційних ресурсів та послуги технічної підтримки місцевих загальних судів Запорізької області)»
Код ДК 021:2015: 72510000-3 Управлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіями
Кількість 336 послуга
Період постачання 01.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 69035, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя та Запорізька область, 28 місцевих загальних судів Запорізької області На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Інформаційні судові системи"

Оскарження: 12.01.2018 10:24 - 23.01.2018 00:00
Ціна пропозиції 1 250 121.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.01.2018 10:26
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: eacb2c51f7eb40c19711af57d6eb83b7
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-12-000198-b-a1
Постачальник: Державне підприємство "Інформаційні судові системи"
Номер договору: 46-18
Сума договору: 1 250 121.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 30.01.2018 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s