-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-12-12-016024-a
Завершена
6 666 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 33 332.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 33 332.50 UAH
Номер:
97df4e13bb7145829492d94ef2b4d253
Внутрішній номер закупівлі:
16212868
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-12-016024-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353207
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Луців +380973717516 natlutsiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 666 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2022 15:45 - 17.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2022 15:45 - 20.12.2022 15:08
Період кваліфікації:
20.12.2022 15:10 - 21.12.2022 16:52
Період завантаження договору:
27.12.2022 00:00 - 06.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 666 500.00 Електрична енергія