-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)
Тендер Prozorro UA-2017-12-28-000286-c
Бюджет 2018 року
Завершена
1 135 851.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 360.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 360.00 UAH
Номер:
c1376aa85c144236b5642ccd45e4b1ee
Внутрішній номер закупівлі:
1621241
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-28-000286-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39609737
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, 71701, м. Токмак, Запорізька область, вул. Революційна, 27,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслан Позивайло +380617821033, +380617821263 centr.trvo@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 135 851.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.12.2017 11:02 - 03.01.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2017 11:02 - 13.01.2018 00:00
Аукціон:
15.01.2018 11:37 - 15.01.2018 11:58
Період кваліфікації:
15.01.2018 11:58 - 16.01.2018 16:33
Період завантаження договору:
15.01.2018 11:58 - 04.02.2018 11:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 135 851.40 ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)