-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах
Тендер Prozorro UA-2022-12-12-009882-a
Закупівля проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Завершена
4 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 48 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 48 000.00 UAH
Номер:
19bb8ed08cb34c75adcb8830d845f8fd
Внутрішній номер закупівлі:
16206583
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-12-009882-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чечотка Наталія Леонідівна 380679193477 tender_dms@dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2022 12:57 - 17.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2022 12:57 - 20.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
20.12.2022 00:03 - 23.12.2022 14:11
Період завантаження договору:
29.12.2022 00:00 - 08.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 800 000.00 Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах