-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ( напівавтоматичний біохімічний аналізатор) Код за ДК 021:2015 ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори; 38432000-2 – аналізатори. Код за НКМВ 024:2019 - 56670 Аналізатор біохімічний метаболічного профілю ІВД, стаціонарний, напівавтоматичний.
Тендер Prozorro UA-2022-12-12-002248-a
Аналізатор біохімічний метаболічного профілю ІВД, стаціонарний, напівавтоматичний
Завершена
115 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 575.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 575.00 UAH
Номер:
51f676862004484b88169a78a59f7ddf
Внутрішній номер закупівлі:
16198956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-12-002248-a
Замовник:
КП "Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги " Ізяславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38072569
-
Адреса:
30300, Україна, Хмельницька область, Ізяслав, м. Ізяслав вул. Шевченка, будинок 10, корпус В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Прокопюк Андрій Олександрович +380385226138 tehnicnijinzeneriz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2022 09:46 - 17.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2022 09:46 - 20.12.2022 08:30
Період кваліфікації:
20.12.2022 08:32 - 20.12.2022 14:01
Період завантаження договору:
26.12.2022 00:00 - 05.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴115 000.00 МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ( напівавтоматичний біохімічний аналізатор) Код за ДК 021:2015 ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори; 38432000-2 – аналізатори. Код за НКМВ 024:2019 - 56670 Аналізатор біохімічний метаболічного профілю ІВД, стаціонарний, напівавтоматичний