• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Папка реєстратор 7 см

Папка реєстратор, Формат А4, Зібрана, Товщина 70 мм, Тим механізму: арочний, Матеріал: картон ламінований-100 шт

Торги не відбулися

5 988.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 179.64 UAH
Номер: a12701302ca848d5a0a011376bc71002
Внутрішній номер закупівлі: 16189937
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-09-018745-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Контактна особа: Ольга Кулеш +380501886210 olha.kulesh@nszu.gov.ua https://nszu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 988.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.12.2022 16:25 - 14.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 09.12.2022 16:25 - 17.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 988.00 Папка реєстратор 7 см