-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливні брикети з деревини твердих порід
Тендер Prozorro UA-2018-01-12-002275-b
Паливні брикети з деревини твердих порід -120 т
Торги не відбулися
383 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 915.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 915.00 UAH
Номер:
fa5c5e80b2c74b86bd23f43f00e3120e
Внутрішній номер закупівлі:
1618705
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-12-002275-b
Замовник:
Відділ освіти Борівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146423
-
Адреса:
63801, Україна, Харкiвська область, БОРОВА, вул. Центральна,буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Татарова Олена 380506319400 rvoborova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
383 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 915.00 UAH
Період уточнення:
12.01.2018 16:31 - 19.01.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2018 16:31 - 29.01.2018 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні брикети з деревини твердих порід
Кількість
120 тонни
Період постачання
до 31.12.2018