-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
молоко (Лот 1 - молоко 2,5%, Лот 2 - згущене молоко)
Тендер Prozorro UA-2017-12-12-001121-c
на потребу 2018 року
Завершена
394 741.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 134.44 UAH
мін. крок: 0% або 134.44 UAH
Номер:
04f6c0d7dd194ce2aefdec344f12ccc5
Внутрішній номер закупівлі:
1617991
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-12-001121-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145671
-
Адреса:
37800, Україна, Полтавська область, м. Хорол, вул. Незалежності, 88
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Миколаївна Манжос +380664234321,+380536233483,+380536233239 horol-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
394 741.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2017 11:44 - 18.12.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2017 11:44 - 28.12.2017 12:00
Аукціон:
29.12.2017 14:27 - 29.12.2017 15:06
Період кваліфікації:
29.12.2017 15:06 - 17.01.2018 11:21
Період завантаження договору:
17.01.2018 11:11 - 06.02.2018 11:11
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴367 854.00 молоко 2,5%
- Лот №2 ₴26 887.00 згущене молоко