• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Затискачі

Завершена

325 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 5 000.00 UAH
Номер: 65863c4b7af4494981397f5c640729f0
Внутрішній номер закупівлі: 16168366
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-08-019451-a   
Замовник: КП "Електричних мереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Житомирської міської ради
Контактна особа: Поліщук Андрій Олександрович +380412226559 zhitomir_gorsvet@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 325 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.12.2022 17:20 - 19.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 08.12.2022 17:20 - 22.12.2022 17:00
Аукціон: 23.12.2022 14:32 - 23.12.2022 14:55
Період кваліфікації: 23.12.2022 14:55 - 28.12.2022 17:39
Період завантаження договору: 03.01.2023 00:00 - 13.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴325 000.00 Затискачі