• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вершкове масло

Завершена

577 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 887.50 UAH
Номер: 0e93109b729e47578ed89693acdc8edc
Внутрішній номер закупівлі: 16165406
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-08-016460-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Катерина Мельниченко +380459478242 kalynivskaotg_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 577 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.12.2022 15:50 - 13.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 08.12.2022 15:50 - 16.12.2022 00:00
Період кваліфікації: 16.12.2022 00:02 - 21.12.2022 14:41
Період завантаження договору: 27.12.2022 00:00 - 06.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴577 500.00 Вершкове масло