-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електростанція
Тендер Prozorro UA-2022-12-08-011441-a
Електростанція
Торги не відбулися
1 092 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 950.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 950.00 UAH
Номер:
970cb83f6f644d44853feaff4a7fe2d8
Внутрішній номер закупівлі:
16160378
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-08-011441-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49602, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Круть Євген Олегович 380567930542 E.Krut@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 092 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.12.2022 13:57 - 13.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2022 13:57 - 16.12.2022 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 092 000.00 Лот 1.