• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

Під місцем постачання слід розуміти: м.Калуш, вул. Б.Хмельницького, 32; Будівельників,3; Дзвонарська,5; с.Кропивник, вул.С.Стрільців, 2 Калуського району; с.Студінка, вул.Панаса Мирного, 10 Калуського району; с.Бабин Зарічний, вул.Шевченка, 38 Калуського району; с.Бабин Середній вул.Л.Українки, 1а, с.Голинь, вул.Коновальця,19 Калуського району; с.Тужилів, вул.Б.Хмельницького,17 Калуського району; с.Довге-Калуське, вул.Л.Українки,13 Калуського району; с.Пійло, вул.Грушевського,103 Калуського району; с.Копанки, вул.С.Бандери,14 Калуського району; с.Боднарів, вул.Галицька,66 Калуського району; с.Мислів, вул.Шевченка, 45 Калуського району; с.Ріп’янка, вул.І.Франка,71 Калуського району; с.Яворівка, вул.Л.Українки, 79а Калуського району

Завершена

1 690 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 450.00 UAH
Номер: 43a6f7406d5442ed931569c5bb732c76
Внутрішній номер закупівлі: 16159541
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-08-010620-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської міської ради"
Контактна особа: Божок Олена Вікторівна +380347262474 olena.bozhok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 690 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.12.2022 13:35 - 13.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 08.12.2022 13:35 - 16.12.2022 17:00
Період кваліфікації: 16.12.2022 17:01 - 22.12.2022 13:57
Період завантаження договору: 28.12.2022 00:00 - 07.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 690 000.00 Електрична енергія