-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2022-12-07-016556-a
19 листопада 2022р. відмінено відкриті торги з особливостями закупівлі UA-2022-11-11-010170-a через відсутність учасника процедури закупівлі. Тому на виконання п. 6 п. 13 Постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», закупівля здійснюється без застосування процедури відкритих торгів. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог що були визначені замовником у тендерній документації.
Завершена
199 970.99
UAH з ПДВ
Номер:
d0d6a39a27554a9caa3f7f4b84777a87
Внутрішній номер закупівлі:
16144678
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-07-016556-a
Замовник:
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42272081
-
Адреса:
17300, Україна, Чернігівська область, Срібне, вул. Миру,54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зінченко Алла Василівна +380463921383 osvita-molod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 970.99 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 70%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за природний газ за відповідний розрахунковий період (місяць) здійснюється Споживачем виключно грошовими коштами в наступному порядку: - 70% вартості фактично переданого відповідно до акту приймання-передачі природного газу - до останнього числа місяця, наступного за місяцем, в якому було здійснено постачання газу.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
поставка товару - 30%
- Подіяпоставка товару
- ОписОстаточний розрахунок за фактично переданий відповідно до акту приймання-передачі природний газ здійснюється Споживачем до 15 числа (включно) місяця, наступного за місяцем, в якому Споживач повинен був сплатити 70 % грошових коштів за відповідний розрахунковий період
- Розмір30%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
12080 метри кубічні
Період постачання
01.01.2023 - 31.03.2023
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
Ткаченко Світлана Володимирівна 380443647654
-
Адреса:
04116, Україна, Київська область, місто Київ,, Шолуденка, 1
Ціна пропозиції
199 970.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.12.2022 16:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
20cf9cd641be4cd89a9801f7a883590b
Ідентифікатор договору:
UA-2022-12-07-016556-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
Ткаченко Світлана Володимирівна 380443647654
-
Адреса:
04116, Україна, Київська область, місто Київ,, Шолуденка, 1
Номер договору:
24-2065/22-БО-Т
Сума договору:
199 970.99 UAH з ПДВ
Сума договору:
166 642.49 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2023 00:00 - 31.03.2023 23:59
Дата підписання:
07.12.2022 00:00
Статус:
Підписаний