-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-12-07-009735-a
Завершена
695 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 475.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 475.00 UAH
Номер:
01fc2d58dc614fac854cab352ff04187
Внутрішній номер закупівлі:
16137833
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-07-009735-a
Замовник:
Комунальний заклад "Клеванська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590808
-
Адреса:
35311, Україна, Рівненська область, смт. Клевань, вул. Б.Хмельницького,47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Самсонюк +380677258769 oksana-samsonyuk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
695 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.12.2022 13:07 - 12.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2022 13:07 - 15.12.2022 09:00
Період кваліфікації:
15.12.2022 09:03 - 20.12.2022 14:56
Період завантаження договору:
26.12.2022 00:00 - 05.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴695 000.00 Електрична енеогія