-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібобулочні вироби
Тендер Prozorro UA-2018-01-18-002466-a
Хліб пшеничний 1 гатунку Хліб житній 1 гатунку Булочка (50 грам)
Завершена
399 438.00
UAH з ПДВ
Номер:
71bfba9119a54e57b7aedda239b8f9c1
Внутрішній номер закупівлі:
1613454
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-18-002466-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ПУГАЧІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188441
-
Адреса:
11571, Україна, Житомирська область, с.Березневе, (відсутня)
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пивовар Майя Миколаївна 380984203324, pugachevka-detdom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15612500-6 Хлібобулочні виробиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість:
399 438.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний 1 гатунку кг 9125,000
Хліб житній 1 гатунку кг 10950,000
Булочка (50 грам) кг 1825,000
Кількість
21900 кілограм
Період постачання
01.02.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Твій хліб"
Оскарження: 23.01.2018 16:04 - 29.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
80414296137
-
Контактна особа:
Наумчук Микола Іванович 380414296294 kristinavoyna@gmail.com
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, Коростень, Шолом-Алейхема, 62
Оскарження: 23.01.2018 16:04 - 29.01.2018 00:00
Ціна пропозиції
293 460.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.01.2018 16:32
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
82ddab668f8c4fae8a2eb5e096640b64
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-18-002466-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Твій хліб"
×
-
Код ЄДРПОУ:
80414296137
-
Контактна особа:
Наумчук Микола Іванович 380414296294 kristinavoyna@gmail.com
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, Коростень, Шолом-Алейхема, 62
Номер договору:
10
Сума договору:
293 460.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
29.01.2018 08:00
Статус:
Підписаний