• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

Згідно наявної потреби закуповується електрична енергія для закладів освіти на 2023 рік. Місце знаходження: 53742 Дніпропетровська обл. Криворізький р-н, с. Карпівка, вул. Центральна, 97-А. Код 41807012 Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями. Категорія замовника: відповідно до п.1 ч.3 ст.2 Закону України № 922 - VIІІ "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), а саме: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв - єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%)

Завершена

1 466 985.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 334.93 UAH
Номер: 364dfe53de564863b1e91dd466ffd381
Внутрішній номер закупівлі: 16133233
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-07-005168-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
Контактна особа: Світлана Нікуліна +380974551471 osvitkarpivka2017@ukr.net https://viddil-osviti-vk-karpivskoji-s-r.webnode.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 466 985.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.12.2022 11:15 - 12.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 07.12.2022 11:15 - 15.12.2022 00:00
Період кваліфікації: 15.12.2022 00:02 - 21.12.2022 18:50
Період завантаження договору: 27.12.2022 00:00 - 06.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 466 985.00 Електрична енергія