-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування та поточний ремонт шкільних автобусів
Тендер Prozorro UA-2022-12-06-017174-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
4fc506cbe17948bba6b93ec178c89399
Внутрішній номер закупівлі:
16125095
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-06-017174-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПРИШИБСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44559843
-
Адреса:
39750, Україна, Полтавська область, Кременчуцький р-н, село Пришиб, вул. Центральна, будинок 46
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Тарасова +380972168889 pryshyb_osvita.byh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.12.2022 16:43 - 11.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2022 16:43 - 14.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
14.12.2022 00:03 - 14.12.2022 17:29
Період завантаження договору:
20.12.2022 00:00 - 30.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Технічне обслуговування та поточний ремонт шкільних автобусів