-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Нафта і дистиляти (бензин А-95)
Тендер Prozorro UA-2022-12-06-015236-a
Завершена
442 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 420.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 420.00 UAH
Номер:
67c64952719b4a0dbb90e9d298c43329
Внутрішній номер закупівлі:
16123168
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-06-015236-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний протитуберкульозний диспансер " Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991441
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. В.Бердичівська, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бенедюк Наталія Федорівна +380681707407 zt_tbc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
442 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.12.2022 15:47 - 11.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2022 15:47 - 14.12.2022 13:00
Період кваліфікації:
14.12.2022 13:03 - 20.12.2022 15:07
Період завантаження договору:
26.12.2022 00:00 - 05.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴442 000.00 Нафта і дистиляти (бензин А-95)