-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Вивезення твердих побутових відходів з метою подальшої утилізації
Тендер Prozorro UA-2018-01-15-000756-c
Завершена
288 217.30
UAH з ПДВ
Номер:
d321252f8c1a455cbc3c9ca945fcd846
Внутрішній номер закупівлі:
1611556
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-15-000756-c
Замовник:
Державний заклад "Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров`я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010681
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Володимира Вернадського,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залюбовська Вікторія Володимирівна +380567440726 vzalubovskaya@ama.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90511200-4 Послуги зі збирання побутових відходівАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі ДЗ «ДМА» опубліковувало оголошення про процедуру відкритих торгів (28.11.17 та 16.12.17) . Закупівлі відмінено із-за недостатньої кількості учасників. Враховуючи вищевикладене, відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» може бути застосована переговорна процедура закупівлі
Очікувана вартість:
288 217.30 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вивезення твердих побутових відходів з метою подальшої утилізації
Кількість
5441 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
49044, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Володимира Вернадського, 9
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з додатковою відповідальністю "Дніпрокомунтранс"
Оскарження: 15.01.2018 16:46 - 26.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128158
-
Контактна особа:
Лубинський Валерій Олександрович 056-776-57-71
-
Адреса:
49107, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, Запорізьке шосе, 26
Оскарження: 15.01.2018 16:46 - 26.01.2018 00:00
Ціна пропозиції
288 217.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.01.2018 16:49
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
2ee1e1a57a8a44d0b280933e26bbc880
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-15-000756-c-b1
Постачальник:
Товариство з додатковою відповідальністю "Дніпрокомунтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128158
-
Контактна особа:
Лубинський Валерій Олександрович 056-776-57-71
-
Адреса:
49107, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, Запорізьке шосе, 26
Номер договору:
748
Сума договору:
288 217.30 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
26.01.2018 00:00
Статус:
Підписаний