-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Тендер Prozorro UA-2022-12-06-005810-a
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Завершена
840 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 400.00 UAH
Номер:
ee68dcd6c8da494c9c32068d4626e54c
Внутрішній номер закупівлі:
16113751
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-06-005810-a
Замовник:
Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Чернігівгаз»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03358104
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул.Любецька буд.68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Топалов Валерій Віталійович 380672449551 valerii.topalov@cngas.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
840 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.12.2022 11:25 - 12.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2022 11:25 - 15.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
15.12.2022 00:03 - 20.12.2022 14:57
Період завантаження договору:
26.12.2022 00:00 - 05.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴840 000.00 Лот 1