-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери
Тендер Prozorro UA-2022-12-05-014716-a
Категорія замовника - органи соціального страхування
Торги не відбулися
239 880.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 199.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 199.40 UAH
Номер:
b413fdf67fdb484496c70e2b4c53df95
Внутрішній номер закупівлі:
16104269
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-05-014716-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21910427
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Набережна Перемоги, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Радкевич Тетяна Борисівна +380563754535 RTB131@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
239 880.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2022 16:08 - 10.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2022 16:08 - 13.12.2022 16:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴239 880.00 Кондиціонер