-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-12-04-000577-a
Завершена
433 530.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 335.31 UAH
мін. крок: 1% або 4 335.31 UAH
Номер:
fc49a859a95f4fe2bf90d5fc128540ca
Внутрішній номер закупівлі:
16088598
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-04-000577-a
Замовник:
ТИСМЕНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА -САДОК) "СОНЕЧКО" ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22195122
-
Адреса:
77400, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н, місто Тисмениця, вул.Наливайка Северина, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія ФЕДИК +380671085067 22195122@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
433 530.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.12.2022 14:13 - 09.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2022 14:13 - 12.12.2022 14:09
Аукціон:
13.12.2022 13:02 - 13.12.2022 13:25
Період кваліфікації:
13.12.2022 13:25 - 21.12.2022 23:17
Період завантаження договору:
27.12.2022 00:00 - 06.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴433 530.50 Електрична енергія