-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук)
Тендер Prozorro UA-2022-12-02-011189-a
Завершена
70 270.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 702.70 UAH
мін. крок: 1% або 702.70 UAH
Номер:
c962d7b5bce94565a2912aa982c93b4e
Внутрішній номер закупівлі:
16079586
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-02-011189-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куцепьорова Наталія Вікторівна 380445644409 poliklinika_1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 270.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2022 14:10 - 07.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2022 14:10 - 10.12.2022 00:00
Аукціон:
12.12.2022 14:38 - 12.12.2022 15:01
Період кваліфікації:
12.12.2022 15:01 - 13.12.2022 16:44
Період завантаження договору:
19.12.2022 00:00 - 29.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴70 270.00 Ноутбук