-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Бензин А-95, Дизельне паливо (код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилят)
Тендер Prozorro UA-2022-12-02-009810-a
Торги відмінено
214 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 260.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 260.00 UAH
Номер:
ba048a6d827d48b0ba48a99aec5c7338
Внутрішній номер закупівлі:
16078292
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-02-009810-a
Замовник:
ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333158
-
Адреса:
45612, Україна, Волинська область, селище міського типу Торчин, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 103
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександра Хилько +380332791045 tortchun@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
214 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2022 13:28 - 07.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2022 13:28 - 10.12.2022 11:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
11125c88773c46c9adbd82cc40179977
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
В електронній системі закупівель зазначено, що подання пропозицій здійснюється за лотами, однак згідно підпункту 4.2. пункту 4 тендерної документації затвердженої рішенням уповноваженої особи №169 від 02.12.2022 року зазначено, що подання пропозицій за лотами не передбачено. Система Prozorro не надає технічної можливості виправити вказану помилку шляхом коригування невірної інформації на сторінці закупівлі.
Період оскарження:
02.12.2022 15:30 - 13.12.2022 00:00
Дата опублікування:
02.12.2022 15:30
Дата виконання:
13.12.2022 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴52 000.00 Бензин А-95
- Лот №2 ₴162 000.00 Дизельне паливо