• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Нафта і дистиляти

Торги не відбулися

990 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 19 800.00 UAH
Номер: 18fae6aabd034f608bc4f8b7f18cb508
Внутрішній номер закупівлі: 1607825
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-11-000382-c   
Замовник: НОВОЧОРТОРИЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ ТЕХНІКУМ
Контактна особа: Наташа Омельчук +380674112459 opno30@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 990 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 19 800.00 UAH
Період уточнення: 11.01.2018 11:37 - 16.01.2018 12:30
Період прийому пропозицій: 11.01.2018 11:37 - 26.01.2018 12:30

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 10 тонни
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 13120, Україна, Житомирська область, Нова Чортория, Незалежності, 36 На карті
Дизельне пальне
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 30 тонни
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 13120, Україна, Житомирська область, Нова Чортория, Незалежності,36 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТРІОЛСЕРВІС"
Початкова пропозиція 985 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
985 000.00 UAH з ПДВ
Документи 7
Скарги 0