-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сервер для розвитку центру обробки даних
Тендер Prozorro UA-2022-12-01-016871-a
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
a78278e2785046c1887430fc78c25179
Внутрішній номер закупівлі:
16067192
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-01-016871-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40600473
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ КАНАТНА, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Ренат Камаєв +30685395816 tenderczo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2022 18:02 - 06.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2022 18:02 - 09.12.2022 17:56
Аукціон:
12.12.2022 13:51 - 12.12.2022 14:20
Період кваліфікації:
12.12.2022 14:20 - 15.12.2022 16:50
Період завантаження договору:
21.12.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 Сервер для розвитку центру обробки даних