-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебенево-піщана суміш фракції 20 - 40мм, щебенево-піщана суміш фракції 5-20 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Тендер Prozorro UA-2022-12-01-012893-a
постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178
Торги відмінено
456 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 560.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 560.00 UAH
Номер:
14c05cb59a8b4c8a95b8efcada689fc2
Внутрішній номер закупівлі:
16063244
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-01-012893-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013710
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Мазепи Гетьмана, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Володимирівна Дунець 380971750839 ugkhi_nadvirna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
456 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2022 15:27 - 06.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2022 15:27 - 09.12.2022 10:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
7b3d19165d004fc58e52c1139eabf3bb
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: виявлено невідповідність технічних вимог до предмету закупівлі, що призвело до неправильного визначення предмету закупівлі.
Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Відповідно підпункту 2 пункту 47 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень;
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
02.12.2022 14:57 - 13.12.2022 00:00
Дата опублікування:
02.12.2022 14:57
Дата виконання:
13.12.2022 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴456 000.00 Щебенево-піщана суміш фракції 20 - 40мм, щебенево-піщана суміш фракції 5-20 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі