-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гідродинамічне очищення ділянок зливової каналізації на території Солом’янського району) м. Києва
Тендер Prozorro UA-2022-12-01-012195-a
Завершена
1 330 666.66
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 653.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 653.33 UAH
Номер:
fb7ba259da6c407993a73adfcc13876b
Внутрішній номер закупівлі:
16062514
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-01-012195-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом'янського району" м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806946
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕННЯ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вільхова Яна Леонідівна 380442490990,380981690762 yvilkhova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 330 666.66 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2022 15:03 - 06.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2022 15:03 - 09.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
09.12.2022 00:01 - 10.12.2022 12:58
Період завантаження договору:
16.12.2022 00:00 - 26.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 330 666.66 Утримання вулично-шляхової мережі (Гідродинамічне очищення ділянок зливової каналізації на території Солом’янського району) м. Києва)