• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі)

Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2022-09-28-003390-c, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.

Завершена

2 547 169.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 25 471.69 UAH
Номер: 90fb54f26f5844448a910bf125025e5d
Внутрішній номер закупівлі: 16053308
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-01-002967-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Тодорова Юлія Вадимівна 380442397822 TODOROVA-YV@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 547 169.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.12.2022 10:17 - 10.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 01.12.2022 10:17 - 13.12.2022 18:00
Аукціон: 14.12.2022 15:48 - 14.12.2022 16:11
Період кваліфікації: 14.12.2022 16:11 - 07.02.2023 13:46
Період завантаження договору: 13.02.2023 00:00 - 23.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 547 169.00 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі)