-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія (за кодом ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2022-11-30-014705-a
Завершена
962 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 814.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 814.00 UAH
Номер:
117161de7bce4b6e909c4e7cedbf9d64
Внутрішній номер закупівлі:
16050084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-30-014705-a
Замовник:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05509435
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, Проспект Броварський,25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мостова Оксана Сергіївна 380445173669,380445175906 zakupka_teatr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
962 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.11.2022 21:58 - 05.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2022 21:58 - 08.12.2022 00:00
Аукціон:
08.12.2022 12:46 - 08.12.2022 13:21
Період кваліфікації:
08.12.2022 13:21 - 12.12.2022 19:45
Період завантаження договору:
18.12.2022 00:00 - 28.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴962 800.00 Електрична енергія