-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з пересилання відправлень
Тендер Prozorro UA-2022-11-30-007717-a
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
bc4be6e8062442f4a268d528b3186c3c
Внутрішній номер закупівлі:
16043084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-30-007717-a
Замовник:
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лізогуб Олена Анатоліївна 380959114268 o.lizogub@sm.enera.ua http://sm.enera.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
64110000-0 Поштові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.11.2022 13:49 - 05.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2022 13:49 - 08.12.2022 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Послуги з пересилання відправлень