• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з чищення каналізаційних колекторів

Торги не відбулися

1 308 794.77 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 202.87 UAH
Номер: d4f41e27e81d4c2483c03b894af929b6
Внутрішній номер закупівлі: 16040684
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-30-005329-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Левочкіна Оксана Анатоліївна 380442076165 LEVOCHKINA.OA@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 308 794.77 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.11.2022 11:57 - 07.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 30.11.2022 11:57 - 10.12.2022 18:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴113 000.00 ЛОТ 1 - Планове гідродинамічне очищення систем виробничо-побутової каналізації
  • Лот №2 ₴28 128.19 ЛОТ 2 - Послуга з гідродинамічного очищення систем виробничо-побутової каналізації.
  • Лот №3 ₴20 287.47 ЛОТ 3 - Послуга з гідродинамічного очищення систем зливової каналізації.
  • Лот №4 ₴521 576.20 ЛОТ 4 - Планове прочищення господарсько-побутової каналізації ТЕЦ-5
  • Лот №5 ₴570 919.41 ЛОТ 5 - Планове прочищення господарсько-побутової каналізації ТЕЦ-6
  • Лот №6 ₴54 883.50 ЛОТ 6 - Планове прочищення зливової каналізації ТЕЦ-6